Modyfikacje obuwia

slider 3
Modyfikacje obuwia 2

Modyfikacje obuwia seryjnego polegają na przebudowie spodu lub cholewki buta  w taki sposób aby były dopasowane do kształtu stopy oraz biomechaniki postawy.

W wielu przypadkach deformacji stóp i kończyn oprócz odpowiednich wkładek ortopedycznych niezbędna jest modyfikacja obuwia.
W takich sytuacjach wykorzystujemy możliwości adaptacji  obuwia profilaktycznego renomowanych  marek: Berkemann lub Solidus

Szeroka gama obuwia profilaktycznego dla dorosłych, dostępna jest w ciągłej i sezonowej ofercie sprzedaży w naszym sklepie stacjonarnym

W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli obuwia, w których możliwa jest wymiana wkładek oryginalnych na indywidualne oraz dopasowanie ich budowy do stopy użytkownika, co jest szybsze i bardziej opłacalne kosztowo.

Uzyskujemy w ten sposób ortopedyczny charakter obuwia zachowując jego pierwotną konstrukcję. Zmodyfikowane obuwie dyskretne maskuje wady i jest estetyczne  zbliżone do obuwia konfekcyjnego. Teraz obuwie z właściwościami ortopedycznymi nie musi już wyglądać tak ponuro jak kiedyś.

Z zawodowego doświadczenia wiemy, że odpowiednia modyfikacja obuwia profilaktycznego pozwala skutecznie zaopatrzyć nawet duże deformacje bez potrzeby stosowania obuwia “na miarę”. 

PS:  Oczywiście niektóre utrwalone zmiany lub deformacje stopy wymagają wykonania obuwia na miarę. Tę artystyczną umiejętność wymagającą dużego kunsztu rzemieślniczego posiadają tylko nieliczni - linki do  stron pracowni poniżej.

envelopephone-handsetmap-marker